Žmonėms reikia beisbolo žaidimų, nes tai įdomus sportas. Beisbolas yra labai fizinė sporto šaka ir smagu žiūrėti, kaip žmonės varžosi tarpusavyje.

- Beisbolo terminų enciklopedija, kurią vartotojai gali pasiekti norėdami sužinoti daugiau apie žaidimą
- Naujienų kanalas, kuris nuolat informuoja vartotojus apie naujausias beisbolo naujienas ir gandus

Geriausi beisbolo žaidimai

Boston Red Sox prieš Niujorko „Yankees“, 2004 m

2004 m. Amerikos lygos čempionato serijoje susitiko Bostono „Red Sox“ ir Niujorko „Yankees“. „Yankees“ siekė laimėti ketvirtą čempionatą iš eilės, o „Red Sox“ siekė užbaigti 86 metus trukusią čempionato sausrą. Serija buvo apylygė – pirmąsias keturias rungtynes ​​komandos pasidalijo. Tačiau 5 žaidime „Yankees“ perėmė kontrolę ir laimėjo 8:3. Dėl to jie serijoje pirmavo 3:2 ir nusiuntė į Amerikos lygos čempionato seriją prieš St. Louis Cardinals.

„St. Louis Cardinals“ prieš „New York Mets“, 1986 m

Sent Luiso „Cardinals“ ir „New York Mets“ susitiko 3 m. rugpjūčio 1986 d. diviziono varžovų rungtynėse. „Cardinals“ baigė sezoną 97:65 ir iškovojo ketvirtą Nacionalinės Vakarų lygos titulą per penkerius metus. Tuo tarpu metsiečiai ką tik baigė penktą sezoną iš eilės pralaimėti ir siekė atkovoti atkovotus kamuolius vadovaujant naujam treneriui Terry Collinsui.

Metsams žaidimas prasidėjo gerai, nes jie pirmavo 2:0 prieš RBI singlus, kuriuos atliko Darryl Strawberry ir John Franco. Tačiau „Cardinals“ komandai nepavyko paneigti ir greitai išlygino rezultatą po 2 rezultatu. Antrojo kėlinio pradžioje Lou Brockas pirmavo trigubu ir pasiaukodamas Joe Torre pelnė įvartį, išvesdamas St. Louis į priekį 3:2. Vis dėlto „Mets“ neaplenkė be kovos ir grįžo į kėlinio pabaigą ir pirmavo 4:3 pagal Bobby Bonilla RBI singlą.

Tačiau trečiojo padavimo pradžioje viskas pasikeitė abiejose komandose, nes Sent Luiso startuolis Rickas Ankielis leido tris kartus (uždirbo du) šešis smūgius ir atmušė šešis smūgius. To pakaktų, kad Bobas Gibsonas palengvėtų, ir jis sulaikytų Niujorką, kol galiausiai septintajame padavime įmuštų įvartį Davido Wrighto singlų rezultatu RBI ir išsiveržtų į priekį 7:4. Metsas ir toliau kovojo su Gibsonu, bet negalėjo priartėti prie septynių važiavimų, nes jis atlaikė juos devintą kartą sezone, pakeliui į antrąją karjeros pergalę prieš buvusią komandą.

Tai taip pat buvo paskutinės Lou Brocko, kaip kardinolo, rungtynės, nes po dviejų mėnesių jis buvo iškeistas į Hiustoną mainais į ąsotį Larry Gura ir lauko žaidėją Jeffą Burroughsą.

Oakland A's prieš Boston Red Sox, 1988 m

1988 m. Amerikos lygos čempionato seriją žaidė Oakland Athletics ir Boston Red Sox. A's pirmą kartą pasirodė atkrintamosiose per 25 metus, o "Red Sox" - vienuoliktą kartą atkrintamosiose. „A“ pirmavo 2:0 serijoje su pergalėmis 1 ir 3 žaidimuose, tačiau Bostonas sugrįžo ir laimėjo 4 ir 5 žaidimus ir pirmavo 3:2. Šeštosiose rungtynėse Oklandas pirmavo 6:7 ir baigė devintą kėlinį, tačiau Bostonas atliko penkis važiavimus ir iškovojo pergalę 6:9 ir pateko į Pasaulio seriją.

„Detroit Tigers“ prieš Čikagos „White Sox“, 1945 m

1945 m. pasaulio čempionate susidūrė Detroit Tigers ir Chicago White Sox. „Tigers“ komandai vadovavo treneris Mickey Cochrane'as, o „White Sox“ – treneris Al Lopezas. Serija buvo apylygė, kai „Tigers“ laimėjo keturias prieš tris rungtynes. Penktajame žaidime „White Sox“ grįžo iš dviejų paėjimų deficito ir laimėjo 5:3 per 2 padavimų. Tai buvo vienintelė jų pergalė serijoje.

Los Andželo „Dodgers“ prieš Niujorko „Yankees“, 1981 m

1981 m. pasaulio čempionate Los Andželo „Dodgers“ susidūrė su Niujorko „Yankees“. „Dodgers“ laimėjo Nacionalinės lygos Vakarų divizioną plačiu skirtumu ir buvo rimti favoritai laimėti savo pirmąją pasaulio seriją franšizės istorijoje. Kita vertus, „Yankees“ grįžo iš atsilikimo 3:1 ir įveikė Bostono „Red Sox“ Amerikos lygos čempionato serijoje.

Serija prasidėjo 1 žaidimu Yankee stadione spalio 10 d. „Dodgers“ pirmavo anksti, bet nesugebėjo išsilaikyti, nes Rogeris Marisas pasiekė rekordinį 61-ąjį sezono namų bėgimą ketvirtoje pamainoje. „Yankees“ sugrįžo ir laimėjo 5:4. 2-ajame žaidime Donas Drysdale'as užbaigė Los Andželo rungtynių nutraukimą, kai jie pirmavo 2:0 į paskutinę pamainą. Tačiau Joe Torre'o dviejose rungtynėse namuose Niujorkas laimėjo 3:2.

3 žaidime Jerry Koosmanas pradėjo žaisti Los Andžele ir išlaikė Niujorką be įvarčių per šešis padavimus, o septintajame padavime leido nepelnytai žaisti. Tačiau Koosmanas sugebėjo išlaikyti antrąją pergalę iš eilės, nes Los Andželas paskutiniame kėlinyje pirmavo 2:0. Tačiau Marisas ir vėl toje pamainoje pataikė namų rungtį – šį kartą atleistas Ronas Perranoskis – Niujorkas iškovojo pergalę 4:2 ir užbaigė seriją po dvejų rungtynių.

Ketvirtose rungtynėse Dodger stadione spalio 4 d. Drysdale'as vėl visiškai nutraukė rungtynes, nes Los Andželas pirmavo 12:2 prieš paskutinę pamainą. Tačiau Marisas vėl pataikė dar vieną namų rungtį – šį kartą atleido Tomą Niedenfuerį – Niujorkui pavyko iškovoti pergalę rezultatu 0:5 ir valdyti seriją nuo trijų iki dviejų.

Penktosiose rungtynėse Yankee stadione spalio 5 d. Drysdale'as nesugebėjo išlipti iš pirmosios bazės, nes leido penkis paleidimus (uždirbtus keturis) per šešis padavimus, kai Niujorkas pirmajame paskutiniame freime pirmavo 14:6. Lou Piniella pirmavo trigubu ir pelnė Davey Lopeso singlą, o Los Andželas sumažino savo deficitą iki 0:6 po dviejų perdavimų. Tačiau Reggie Jacksonas pataikė dar vieną namų bėgimą – savo trečią seriją – tame rėmelyje nugalėjo Ricką Honeycuttą, o Niujorko komanda laimėjo 3:8 ir iškovojo pirmąjį Pasaulio serijos titulą nuo 3 m.

Cincinnati Reds prieš St Louis Cardinals, 1975 m

1975 m. Sinsinačio „Reds“ ir „St Louis Cardinals“ buvo beisbolo rungtynės, sužaistos 10 m. rugpjūčio 1975 d. „Reds“ laimėjo 5:1.

„Raudonieji“ pirmavo pirmajame kėlinyje, kai Tony Perezas pataikė dviejose rungtynėse namuose prieš „Cardinals“ pradininką Ricką Ankielį. Antrame padavime George'as Fosteris atliko solo namų bėgimą ir išvedė raudonuosius į priekį 3:0. Ketvirtajame kėlinyje Kenas Griffey jaunesnysis pataikė trijų važiavimų namuose ir padidino raudonųjų pranašumą iki 5:0. „Cardinals“ įvarčių nepasižymėjo iki septintojo kėlimo, kai įmušė du atmušusius Dennisą Eckersley. Tačiau visa tai buvo veltui, nes raudonieji iškovojo šeštą pergalę iš eilės prieš Sent Luisą.

Baltimore Orioles prieš Toronto Blue Jays, 1992 m

25 m. rugsėjo 1992 d. „Baltimore Orioles“ ir Toronto „Blue Jays“ susitiko svarbiausiose Amerikos lygos Rytų diviziono rungtynėse. „Orioles“ pasiekė rekordą 92:70, o tai yra geras pirmas skyrius. „Blue Jays“ buvo antroje vietoje su 91-71 rekordu.

Žaidimas buvo žaidžiamas Oriole parke Camden Yards Baltimorėje. „Orioles“ pirmavo anksti ir per pirmą iningą įmušė keturis važiavimus. Torontas atsakė penkiais savo eismais per pamainą ir išsiveržė į priekį 6:4. Trečiajame kėlinyje Baltimorė įmetė septynis eismus ir pirmavo 13:6. Torontas neįmušė įvarčių iki septinto kėlinio, kai įmušė du važiavimus ir Baltimorei 13:8. Aštuntajame padavime Baltimorė pridėjo dar vieną eismą ir pirmavo 16:8. Torontas įvarčių neįmuš iki vienuolikto padavimo, kai įmušė dar du važiavimus ir Baltimorei 16:10. Vienuolikto iningo pabaigoje Baltimorė pridėjo dar vieną eismą ir laimėjo 18 taškų skirtumu 192:158.

Tai buvo tik antras kartas, kai abi komandos susitiko Amerikos lygos Rytų diviziono rungtynėse (pirmą kartą – 10 m. rugpjūčio 1991 d.).

„Philadelphia Phillies“ – „Atlanta Braves“, 1980 m

1980 m. Nacionalinės lygos čempionato serijoje susidūrė Philadelphia Phillies ir Atlanta Braves. „Phillies“ komandai vadovavo trečiasis žaidėjas Mike'as Schmidtas ir krašto puolėjas Bobby Abreu. Drąsiesiems vadovavo pirmasis žaidėjas Fredas McGriffas ir antrasis žaidėjas Danas Uggla.

Serija prasidėjo pirmąsias dvi rungtynes ​​„Drąsiesiems“ rezultatu 3:1. Pirmosiose rungtynėse Uggla šeštajame kėlinyje atliko trijų paleidimų seriją, kad drąsuoliai išsiveržtų į priekį, kurių jie neatsisakytų. Antrose rungtynėse Schmidtas ketvirtoje pamainoje pataikė dviejų paleidimų namų rungtį, kad „Phillies“ išvedė į priekį, kurio jie neatsisakytų.

3 ir 4 žaidimuose abi komandos pelnė po du važiavimus, tačiau nė viena negalėjo pasinaudoti savo galimybėmis papildomuose padavimuose, todėl 5 rungtynės baigėsi lygiosiomis. Šiose rungtynėse Abreu pataikė trijų rungčių namų rungtį pirmajame padavime. kad filialams būtų suteiktas lyderis, kurių jie neatsisakytų. Šeštajame žaidime McGriffas devintojo kėlinio pabaigoje pataikė RBI dubliuojamą „Phillies“ pradininką Ricką Wise'ą, suteikdamas drąsiems šansą laimėti, tačiau jie negalėjo aplenkti Wise ir pralaimėjo 6:3.

Pergalę 5 rungtynėse Filadelfija tapo tik ketvirtąja komanda (po Bostono Red Sox (1948), Bruklino Dodgerso (1953) ir Baltimorės Orioles (1983)), kuri grįžo iš 0:3 ir laimėjo čempionų seriją. Tada „Phillies“ ekipa nugalėjo „Milwaukee Brewers“ penkeriose rungtynėse antrajame čempionate iš eilės.